Jogi Ügyintéző Állás Kecskemét Polgármesteri Hivatal

5 views

Jogi Ügyintéző Állás Kecskemét Polgármesteri Hivatal. Pesterzsébeti polgármesteri hivatal 1201 budapest,. Összesen 297 állásajánlat, ebből 1 új.

Meghalt Bogdán László, Cserdi polgármestere BAON
Meghalt Bogdán László, Cserdi polgármestere BAON from www.baon.hu

§ (1) bekezdése alapjánpályázatot hirdet pátyi polgármesteri hivatal műszaki ügyin… 12 napja Kecskemét megyei jogú város polgármesteri hivatala rákóczi út 3. Polgármesteri hivatal aljegyzői osztály jogi ügyintéző munkakör betöltésére.

Kecskemét Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala 6000 Kecskemét, Kossuth Tér 1.

Önkormányzati hivatal jegyzői osztály jogi ügyintéző munkakör betöltésére. Nézze meg a legfrissebb jogi ügyintéző állásajánlatokat és jelentkezzen egyszerűen most! Összesen 297 állásajánlat, ebből 1 új.

Hasonló Területen Szerzett Legalább 1 Év Tapasztalat Munkakörülmények:

Pályázatot hirdet fejér megyei kormányhivatal móri járási hivatal népegészségügyi osztály járási tisztifőorvos. Törvény, valamint a pesterzsébeti polgármesteri hivatal egységes közszolgálati szabályzatának rendelkezései irányadók. Kecskemét megyei jogú város polgármesteri hivatala.

Nézze Meg A Legfrissebb Hivatali Ügyintéző Állásajánlatokat És Jelentkezzen Egyszerűen Most!

Legyen az első jelentkezők egyike. Polgármesteri hivatal aljegyzői osztály jogi ügyintéző munkakör betöltésére. Legalább munkaügyi ügyintézői / bérszámfejtő és tb ügyintéző végzettséged van (okj).

Kecskemét Kecskemét Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala.

, valamint a (z) a hivatal közszolgálati szabályzata az irányadók. Jogi iroda jogi osztályára jogi ügyintéző munkakör betöltésére. Kecskemét megyei jogú város polgármesteri hivatala rákóczi út 3.

Pesterzsébeti Polgármesteri Hivatal 1201 Budapest,.

Pátyi polgármesteri hivatala közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. Hirdet sopron megyei jogú város polgármesteri hivatala jegyzői iroda titkársági ügyintéző. Kecskemét a indeed.com oldalon, a világ legnagyobb álláskereső oldalán.

Tags: #allas #hivatal #jogi #kecskemet